finančná mágia-rituál hojnosti

Rituál hojnosti


autor: Dao Dharma, DAO-INSTITUT
dao-institut-fengshui

Rituál hojnosti

finančná mágia-rituál hojnosti-Máte pocit, že vaše financie sú ako roztopašné opice poskakujúce zo stromu na strom, ktoré nedokážete polapiť a ukázniť? Ak áno, je čas prevziať nad nimi kontrolu a využívať svoje peniaze tak, ako múdry vojvodca využíva svoje vojsko! Pomôcť vám môže jednoduchý rituál spojený s vizualizáciou.

Pri tejto príležitosti si môžete pripraviť improvizovaný oltár, zapáliť vonné tyčinky, esenciálne oleje alebo kadidlo a obetovať ich Cai Shen-ovi alebo Huang Di-mu.

Dôležitá je príjemná atmosféra, pri ktorej sa vaša myseľ povznesie a zostane priaznivo naladená.

Vytvorte si vo svojej predstave mocnú armádu mincí a bankoviek bojujúcich za váš blahobyt. Každý cent na vašom účte aj vo vašej peňaženke je obratným bojovníkom ochotným položiť za vás život. Navyše vaša finančná armáda neustále silnie a rastie. To ale nestačí! Začnite svoju armádu trénovať a preberte nad ňou zodpovednosť. Všetci vaši bojovníci vás musia rešpektovať, no aj vy im musíte mať čo ponúknuť a ísť im príkladom.

finančná mágia-rituál hojnosti-Musíte získať živý obraz neohrozenej armády plnej bojovníkov pripravených víťaziť. K nemu pripojte obraz neustále pribúdajúcich nových a nových členov. Vôľou sa naučte zvyšovať ich silu a obratnosť.

A nezabudnite, že každý cent je vašim bojovníkom. Ak si teda vezmete do ruky 100 eurovú bankovku, máte vo svojich rukách silu armády pozostávajúcej z 10.000 dokonale vycvičených vojakov.

Ako veľkej armáde by ste chceli veliť? . . .

dao-institut-fengshui

Článok čerpá z príručky “CESTA DO PAGODY HOJNOSTI” k seminárom daoistickej finančnej mágie, ktorú poriada DAO-institut. © Všetky práva vyhradené.